Malzemeler;
1 paket margarin
2 çay bardağı pudra şekeri
Yarım su bardağı kakao
1 adet yumurta( beyazı üstü için ayrılacak)
Yarım çay kaşığı tuz
3 buçuk su bardağı un
Yarım paket kabartma tozu
Üzeri İçin;

2 çay bardağı toz şeker
1 adet yumurta akı
1 paket puding
Yapılışı;

Geniş bir yoğurma kabına önceden dışarıda bırakılarak yumuşak kıvama getirilmiş olan 1 paket margarin ve 2 çay bardağı pudra konulur. Malzemeler birbirine iyice harmanlanır.
Sonrasında karışıma yarım su bardağı kakao katılır ve sırası ile 1 adet yumurtanın sarısı, yarım paket kabarma ve yarım çay kaşığı tuz eklenerek yoğrulmaya devam edilir.
Hamurun kıvama gelebilmesi adına karışıma yavaş yavaş un eklenmeye başlanır. Yaklaşık olarak 3 buçuk su bardağı un eklendikten sonra ele yapışmayacak kulak memesi kıvamında bir hamur elde edilir.
Hamur 15 dakika kadar dinlendirilir. Dinlendirilen hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar ayrılır ve ortası parmak yardımı ile açılarak hamurlara küçük bir kâse görünümü verilir.
Şekil verilen hamurlar sonrasında önce yumurta akına sonra şekere bulanarak yağlı kâğıt serilmiş olan fırın tepsisine dizilir. 175 derecelik fırında ortalama 20 dakika pişirilen kurabiyelerin içine puding doldurulur. ( hazır puding paketlerini alarak, pudinginizi kısa süre içerisinde hazırlayabilme şansına sahip olabilirsiniz). Özellikle yaz aylarında kurabiyelerin içine doldurabilmek için dondurma kullanılabilir.Afiyet Olsun.